Register
En
04-08-2020 03:55:16
Promosyonları arttırdık!
totowin, kazancınıza kazanç
katmaya devam ediyor.
Genel Bonus Kuralları
* Aynı anda birden fazla bonusdan yararlanılamaz.

* Yatırım bonusundan yararlanan üyelerin kayıp bonus hakları bulunmamaktadır.

* Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri promosyonlardan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bonuslardan faydalanabilir.

* Totowin istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

* Kullanım şartlarında aksi belirtilmediği takdirde, bonus ve promosyonlarımızın kullanım ve çevrim tamamlanma süresi 30 gündür.

* Totowin tüm promosyonları istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

* Üye talebi doğrultusunda aktif edilen yanlış bonus ve promosyondan totowin sorumluluk kabul etmeyecektir.

* Totowin üzerine üyelik açan, 18 yaşını doldurmamış olan üyeler, tüm şartları sağlasa bile bonus ve promosyonlardan faydalanamaz.

* Site üzerinden aktivasyonu gerçekleşmeyen bonus ve promosyonlar için ‘Canlı Destek’ birimi ile iletişim kurmak gerekir.

* Totowin üzerindeki bütün üyeler bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.